روش هایی برای زایمان طبیعی راحت

روش هایی برای زایمان طبیعی راحت

به دنبال روش هایی باشید که به شما کمک می‌کند از فنون مدیریت درد همچون تنفس، آرامش و سایر روش‌ها استفاده کنید. بیمارستان ممکن است دوره‌های مختلفی را برای اینکار برگزار کند اما در بیشتر موارد اطلاعات کافی به خصوص در مورد خطرات سزارین به فرد داده نمی‌شود. بنابراین بهتر است خودتان دست به کار شوید و از آموزش‌های دیگر بهره ببرید.
پنج روش برای درمان اضطراب

پنج روش برای درمان اضطراب

والرین کاهنده اضطراب بوده و به خواب طبیعی کمک می کند. نکته منفی در مورد والرین بوی بد آن است. بوی والرین مانع از استفاده ی آن به عنوان نوشیدنی می شود (مگر اینکه که با مواد دیگر به شدت پوشانده شود). اکثر افراد والرین را به شکل کپسول مصرف می کنند.
نشانه های نامناسب بودن ورزش برای بدن

نشانه های نامناسب بودن ورزش برای بدن

وجود برخی از لرزش‌ها نباید شما را نگران کند. اما اگر بازو و آرنج شما ارتعاش قابل ملاحظه ای داشته باشد نشان دهنده ضعف عضلات خواهد بود. این شرایط می‌تواند به بدن شما آسیب وارد کند. زمانی که بیش از حد خسته هستید، قادر نخواهید بود فرم مناسبی را در طول ورزش حفظ کنید. همین امر موجب فشار عضلانی یا پارگی آن خواهد شد
چرا باید مصرف گوشت قرمز را کاهش دهیم

چرا باید مصرف گوشت قرمز را کاهش دهیم

سرطان روده سومين سرطان شايع در جهان و چهارمين علت مرگ ناشي از سرطان است. بر اساس گزارش مركز كنترل و پيشگيري از بيماري‌ها، در سال اخیر 51 هزار و 783 نفر بر اثر اين بيماري جان خود را در آمريكا از دست داده اند.
سالمندان زردچوبه بخورند

سالمندان زردچوبه بخورند

تحقیقات اخیر حاکی از این است زردچوبه سبب بهبود حافظه و تمرکز در سالمندان می شود، همچنین در کاهش استرس و احساس خستگی و افزایش آرامش نیز نقش خواهد داشت.
قبلی   ... 1    2    3    4    5    6    7    8    .... بعدی