با ترکاندن جوش های صورتتان چه بلایی بر سر آن می آورید؟؟؟

با ترکاندن جوش های صورتتان چه بلایی بر سر آن می آورید؟؟؟

خوب است بدانید که که ترکاندن جوش‌ها سبب آسیب‌های جبران‌ناپذیر و طولانی مدت به پوست می‌شود و خطر ابتلا به عفونت‌های پوستی را نیز دوچندان می‌کند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به محض پیدا شدن جوش جدید در صورتتان آن را می‌ترکانید، باید هرچه سریع‌تر این عادت ناسالم خود را متوقف کنید زیرا با این کار به سلامتی پوست و همچنین به زیبایی‌تان آسیب می‌رسانید. درست است که انواع جوش‌ها همچون جوش‌های قرمز، سرسیاه، سفیدرنگ و درون پوستی در مدتی کوتاه بر ظاهر شما تاثیر منفی می‌گذارند اما با ترکاندن آن‌ها وضع را بدتر می‌کنید.
دوران قاعدگی بانوان و میان وعده هایی که چاق نمی کنند!!!

دوران قاعدگی بانوان و میان وعده هایی که چاق نمی کنند!!!

بسیاری اوقات حس گرسنگی افراد، کاذب و به دلیل افت قندخون است. این حالت‌ در خانم‌هایی که دوران قاعدگی را می‌گذرانند و خونریزی دارند بیشتر دیده می‌شود.
شش عامل موثر در ایجاد افسردگی

شش عامل موثر در ایجاد افسردگی

غذاهای مصرفی تاثیر شگرفی بر ساز و کار بدن می‌گذارند. مطالعات نشان داده است که احتمال ابتلای به افسردگی و اضطراب در زنانی که غذاهای سرخ شده، غلات تصفیه شده، غذاهای قند دار و مشروبات الکلی مصرف می‌کنند در مقایسه با زنانی که به رژیم غذایی گیاه‌خواری سوق دارند، به مراتب بیشتر است. به دلیل مصرف برخی از مواد غذایی، بدن واکنشی ایمنی را نشان می‌دهد که با افسردگی در ارتباط است. در واقع، غذاهایی مانند ماهی که بیشتر با طبیعت در ارتباط است، بهتر می‌تواند با بدن سازگاری داشته باشند.
شانزده خوراکی که طول عمر شما را بیشتر می کنند

شانزده خوراکی که طول عمر شما را بیشتر می کنند

شکلات سیاه پر از فلاونوئیدها و آنتی‌اکسیدان‌ها است. هر دو از التهاب و لخته‌های خونی پیشگیری می‌کنند. پژوهش‌ها نشان می‌دهند که التهاب با سالخوردگی و امراض مرتبط با سالخوردگی هم‌بسته هستند، پس خوراکی‌های ضد‌التهاب، کلیدی برای عمر طولانی‌تر محسوب می‌شوند
زمان مناسب برای نوشیدن شیر

زمان مناسب برای نوشیدن شیر

مصرف شیر به هنگام صبحانه باعث افزایش فعالیتهای مغزی شده و برای جوانان و کودکان مناسب است. مصرف شیر به طور کلی قبل از خواب، علاوه بر اینکه از نفخ کردن جلوگیری می‌کند، باعثافزایش آرامش در افراد و جذب بیشتر کلسیم می شود. افرادی که دچار دل‌پیچه و نفخ می شوند بهتر است شب‌ها شیر بنوشند.
قبلی   ... 1    2    3    4    5    6    7    8    9    .... بعدی