5 پیشنهاد طب سنتی برای کاهش درد

5 پیشنهاد طب سنتی برای کاهش درد

اکثر افراد هنگامی که دچار دندان درد، کمردرد یا دردهای دیگری از این دست می‌شوند برای تسکین درد خود به مصرف داروهای شیمیایی روی می‌آورند؛ طبیبان سنتی پیشنهاد دیگری برای کاهش و تسکین درد دارند.
باید و نبایدهای

باید و نبایدهای "ژلوفن"

در تکنولوژی جدید داروسازی تولید داروها به صورت ژله ای بسیار جا باز کرده است.ژلوفن جزء دسته داروهای ضد التهایی غیر کورتونی بوده که متاسفانه مصرف خودسرانه آن به شدت رواج پیدا کرده است. دکتر احمد رهنمای چیت ساز نایب رئیس انجمن داروسازان تهران گفت: داروی ایبوپروفن با نام تجاری پروفن به صورت دراژه وجود دارد که سه چهار سالی است که به صورت ژله ای و با نام ژلوفن تهیه می شود.وی خاطر نشان کرد: در تکنولوژی جدید داروسازی تولید داروها به صورت ژله ای بسیار جا باز کرده است زیرا تولید داروها به صورت ژله ای عوارض قرص را به حداقل می رساند و جذب دارو را سریع تر می کند.
خوردن یک تکه شکلات در روز فشار خون را کاهش می‌دهد

خوردن یک تکه شکلات در روز فشار خون را کاهش می‌دهد

نتیجه تحقیق روی 20 هزار نفر نشان داد که خوردن یک تکه شکلات در روز فشار خون را کاهش می‌دهد. یک تحقیق جدید طولانی مدت محقق آلمانی نشان می‌دهد شکلات فشار خون را کاهش می‌دهد و خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را به سطح پایینی می‌رساند
آیا زنان باردار می‌توانند روزه بگیرند؟

آیا زنان باردار می‌توانند روزه بگیرند؟

خانم های باردار باید برای روزه گرفتن ابتدا باید با پزشک خود مشورت کرده و در صورت مجاز بودن، روزه بگیرند
تاثیردیابت بر بارداری

تاثیردیابت بر بارداری

زنان مبتلا به دیابت از گذشته تاکنون با بارداری مشکل داشته¬اند، ولی امروزه با کنترل مناسب قند خون، یک خانم دیابتی می-تواند بارداری سالمی را تجربه کند. اگر زمانی که باردار می¬شوید دیابتتان تحت کنترل نباشد، خطر اختلالات مادرزادی، برای کودک تا 5 برابر افزایش می¬یابد.
1    2    3    4    5    .... بعدی