دستگاه فشار خون
iHealth Track KN

تصور استفاده از دستگاه های پزشکی از راه دور به منظور مدیریت سلامتی، برای بسیاری از افراد وحشت آور به نظر می رسد، ولی اندازه گیری فشارخون به کمک محصولات iHealth مانند آب خوردن است.

دستگاه فشارسنج جدید ما بگونه ای طراحی شده که می توانید فشارخون خود را به راحتی، چه با استفاده و چه بدون استفاده از گوشی های هوشمند اندازه گیری کنید.

  • اندازه گیری سریع و ساده فشارخون و ضربان قلب
  • مشاهده مستقیم نتایج روی نمایشگر چند رنگ فشارسنج با التزام به توصیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO)
  • ذخیره 60 اندازه گیری در دستگاه پیش از انجام عمل همگام سازی
  • همگام سازی اطلاعات از طریق بلوتوث با گوشی هوشمند
  • اندازه گیری، مدیریت و اشتراک گذاری نتایج فشارخون در هر زمان و هر مکان با استفاده از نرم افزار iHealth MyVitals
  • به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات با پزشک متخصص

iHealth Track یک فشارسنج با مصرف خانگی است که به شما امکان می دهد بلافاصله نتایج اندازه گیری های خود را مشاهده کرده و در هر زمان آن را برای بررسی بیشتر به پزشک خود ارسال نمایید.

دستگاه فشار خون دستگاه فشار خون دستگاه فشار خون دستگاه فشار خون

مشخصات محصول

سیستم عامل سازگار
Android & IOS
سیستم ارتباطی
بولوتوث 4
سایز محصول
98mm*98mm*46mm
سیستم برق و باطری
4x1.5V SIZE AAA
میزان دقت محصول
mmhg 3
اقلام همراه
کاف دستگاه
نوع کاربری
خانگی

سوالات متداول در ارتباط با دستگاه فشار خون

فشار خون بالا چیست؟

فشار خون بالا که به عنوان "بیماری فشار خون" هم شناخته شده است، یک بیماری شایع محسوب می شود که در آن، فشار اعمال شده به دیواره عروق خونی به قدری زیاد است که می تواند در نهایت منجر به بیماری هایی از جمله نارسایی قلبی شود. این شرایط به دلیل آنکه قلب را جهت خون رسانی به کل بدن وادار به کار سخت تر می کند، می تواند بسیار خطرناک باشد.

من چگونه می توانم متوجه شوم که مبتلا به بیماری فشار خون هستم؟

بیماری فشار خون معمولا با اصطلاح" قاتل خاموش" در بین عموم رایج است، چون ابتلا به این بیماری می تواند بدون ظاهر شدن هرگونه علائم خاصی در حالات فرد اتفاق بیافتد. نامHypertension به دلیل پسوند "Hyper" می تواند گمراه کننده باشد و ذهنیت افراد را به سمت فعالیت بیش از حد و یا تنش های عصبی سوق دهد. اما در واقع یک فرد با شرایط طبیعی و آرام هم می تواند به این بیماری مبتلا باشد.

کنترل خانگی یک راه حل بسیار کاربردی برای تشخیص این بیماری محسوب می شود. پی گیری های منظم و مرتب طی یک دوره زمانی خاص می تواند در نهایت گزارشی از تمامی نتایج را برای شما فراهم کند تا هر گونه تغییری در روند فشار خون قابل مشاهده و کنترل باشد. البته باید به این نکته توجه داشت که تنها یک بار فشار خون بالا نمی تواند نشانه قطعی برای ابتلا به این بیماری محسوب شود.

تنها پزشک متخصص صلاحیت تشخیص هرگونه شرایط غیر طبیعی در سلامت شما را دارد. دستگاه های اندازه گیری فشار خون iHealth تنها می توانند شرایط اندازه گیری، پی گیری و به اشتراک گذاری نتایج با پزشک متخصص و خانواده تان را فراهم نمایند.

آیا من باید در مورد نتایج حاصل از اندازه گیری فشار خون با پزشک متخصصم مشورت کنم؟

چنانچه تشخیص داده شده که شما مبتلا به فشار خون بالا هستید، مهم است که طی یک روند منظم با پزشک متخصص خود ملاقات داشته باشید. نرم افزار iHealth یک روش مناسب برای ذخیره و پی گیری اطلاعات و همین طور اشتراک گذاری آن ها با پزشکتان است تا از این راه بیماری شما به راحتی کنترل شده و تحت درمان قرار بگیرد.

چنان چه شما هنوز به این بیماری مبتلا نبوده و تنها مشکوک به علائم آن هستید، پیشنهاد می شود که برای تشخیص دقیق و قطعی بیماری به مراکز درمانی تخصصی مراجعه نمایید.

دقت اندازه گیری دستگاه فشار خون iHealth چه قدر است؟

برای اطمینان از دقت اندازه گیری دستگاه فشار خون iHealth خوب است بدانید این محصول علاوه بر گواهینامه پزشکی CE (اروپا) دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز می باشد. این دستگاه ها تحت قوانین و استانداردهای اروپا و امریکا برای اندازه گیری های غیرتهاجمی فشار خون، بارها مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته اند.: AAMI SP10:2002 (دستی، الکترونیک و یا از طریق فشار سنج جیوه ای) و EN1060-4:2004 (فشارسنج جیوه ای غیر تهاجمی- بخش 4: روند اندازه گیری برای تعیین دقت کلی سیستم). نتایج بدست آمده با استفاده از دستگاه های iHealth، با نتایج به دست آمده از فشار سنج های جیوه ای مقایسه شده و در نهایت با هدف اطمینان هر چه بیشتر به نتایج، این داده ها پردازش و تجزیه و تحلیل شده و بالاترین درجه اطمینان پزشکی را کسب کرده اند.

دستگاه حتی تاییدیه ی ESH (جامعه اروپایی فشار خون بالا) را نیز بدست آورده است.