ساعت تناسب اندام و کیفیت خواب
iHealth Edge

ساعتی که همانند یک مربی بدنسازی عمل می کند.

ساعت هوشمند مچی iHealth مدل Edge یک ردیاب فعالیت و خواب می باشد که تعداد قدم ها، مسافت طی شده، کالری مصرفی، عمق و کیفیت خواب را اندازه گیری می کند. زنگ هشدار بی صدای این دستگاه شما را به صورت کاملا آرام و بدون ایجاد مزاحمت برای شخص کناری، بیدار خواهد کرد. شاخص فعالیت نیز شما را ترغیب می کند که فعالیت بیشتری در روز داشته باشید. این دستگاه با بلوتوث به گوشی هوشمند شما متصل می گردد

ساعت تناسب اندام و کیفیت خواب ساعت تناسب اندام و کیفیت خواب ساعت تناسب اندام و کیفیت خواب ساعت تناسب اندام و کیفیت خواب

مشخصات محصول

سیستم عامل سازگار
Android & IOS
سیستم ارتباطی
بولوتوث 4
سایز محصول
-
سیستم برق و باطری
باتری لیتیوم - پلیمر
میزان دقت محصول
-
اقلام همراه
گیره مچی 4 عدد: رنگ طوسی، آبی، نارنجی، مشکی، گیره کمری 1عدد: رنگ مشکی
نوع کاربری
خانگی
ضد آب
دارد

سوالات متداول در ارتباط با ساعت تناسب اندام و کیفیت خواب

چگونه باید ردیاب خواب و فعالیت iHealth را استفاده کنید؟

ردیاب می تواند به دو روش مچی و یا کمری توسط یک گیره مورد استفاده قرار گیرد.

مچبند مدل AM3 در دو رنگ آبی و مشکی و مدل Edge با طرحی متفاوت و جدید در چهار رنگ مشکی، نارنجی، صورتی و طوسی موجود می باشد.

چه موادی برای ساخت ردیاب خواب و فعالیت iHealth مورد استفاده قرار گرفته است؟

بند مچی این دستگاه، از پلاستیک TPU ضد آلرژی ساخته شده است که فاقد لاتکس و PVC بوده و جهت استفاده در مجاورت پوست کاملا ایمن و مطمئن است.

آیا ردیاب خواب و فعالیت iHealth ضد آب است؟

مدل Edge ضدآب می باشد.

مدل AM3 در برابر باران و عرق کردن مقاوم است. اما باید توجه شود که این محصول ضد آب نیست و در هنگام شنا کردن و همین طور استحمام نمیتوان از آن استفاده کرد.

چگونه ردیاب خود را روی موبایل هوشمند راه اندازی کنم؟

تنظیمات بسیار ساده و سریع خواهد بود. .بدین منظور مراحل زیر را دنبال کنید:

  • نرم افزار iHealth MyVitals را از App Store دانلود کنید.
  • در تنظیمات دستگاهتان بلوتوث را روشن کنید.

برنامه مورد نظر را باز کرده و دستورات نمایش داده شده روی صفحه را جهت تنظیمات و شخصی سازی ردیاب، دنبال کنید.

چرا من باید ردیابم را به برنامه iHealth MyVitals وصل کنم؟

برای حفاظت از اطلاعات شخصی، ردیاب خواب و فعالیت iHealth در اولین راه اندازی اطلاعات را به حساب کاربری iHealth MyVitals منتقل می کند.

آیا من میتوانم ردیاب خواب و فعالیت iHealth را برای بیش از یک حساب کاربری استفاده کنم؟

شما می توانید در هر زمان فقط یک حساب کاربری داشته باشید.

آیا می توانم ردیاب خود را به شخص دیگری دهم؟

اگر بخواهید دستگاه خود را به شخص دیگری دهید، در ابتدا شما باید دستگاه را به تنظیمات اولیه کارخانه برگردانید. حساب کاربری خود را از روی آن پاک کنید. لطفا نحوه این کار را در بخش عیب یابی بیابید.

چرا باید برنامه موبایل هوشمند خود را بروز رسانی کنید؟

ورژن های جدید برنامه، قابلیت های اجرایی بهتری را شامل می باشد و هم چنین کیفیت اجرای برنامه شما را بالا می برد.

ردیاب خواب و فعالیت iHealth من چه زمانی ریست خواهد شد و چه اتفاقی برای اطلاعات گذشته خواهد افتاد؟

ردیاب در هر نیمه شب ریست شده و اطلاعات قبلی شما صفر می گردد. اطلاعات لحظه به لحظه ی شما تا 14 روز حتی بدون همگام سازی نیز در دستگاه ذخیره می شوند. پیشنهاد می شود اطلاعات به صورت روزانه انتقال داده شوند.

آیا ردیاب خواب و فعالیت iHealth دارای قابلیت برقراری ارتباط با کامپیوتر خواهد بود؟

در حال حاضر این ردیاب، تنها قابلیت برقراری ارتباط با موبایل هوشمند را دارد.

چگونه مد پرواز روشن می شود؟

در نرم افزار مد پرواز را روشن کنید. یک نشان هواپیما روی صفحه نمایشگر ردیاب ظاهر می شود. پس از فرود و برداشتن اولین قدم ها روی زمین، مود پرئاز به طور خودکار خاموش می گردد. توجه داشته باشید که انتقال اطلاعات به موبایل هوشمند در حالت پرواز امکان پذیر نمی باشد.

چگونه ردیاب خواب و فعالیت iHealth با نرم افزار iHealth MyVitals همگام می شود؟

برای همگام سازی اطلاعات این ردیاب با نرم افزار، شما باید دارای ارتباط اینترنتی فعال بوده و هم چنین بلوتوث دستگاه شما روشن باشد. شما باید علامت چشمک زن بلوتوث را بالای صفحه نمایشگر، گوشه سمت راست در کنار علامت باتری، مشاهده کنید.

برای این منظور، به راحتی نرم افزار را باز کرده و با انتخاب گزینه “Activity” به صفحه اصلی فعالیت وارد شوید. ردیاب شما بطور خودکار، همگام سازی را آغاز خواهد کرد. البته، شما می توانید به جای این کار دکمه ‘Sync” را برای همگام سازی سریع تر فشار دهید.

معمولا چند وقت یک بار احتیاج به همگام سازی اطلاعات ردیاب با موبایل هوشمند وجود دارد؟

معمولا همگام سازی اطلاعات در هر روز توصیه می شود اما لزوماً مورد نیاز نخواهد بود. این دستگاه قادر است اطلاعات را تا 14 روز در خود ذخیره کند. همگام سازی روزانه تنها چند دقیقه طول می کشد، گرچه هر چه قدر اطلاعات بیشتر موجود باشد این روند بیشتر طول خواهد کشید.

آیا برای هم گام سازی احتیاج است که ردیاب با موبایل هوشمند در مجاورت هم قرار بگیرند؟

طی مدت زمان هم گام سازی، ردیاب را در فاصله حدود 4 متر از موبایل هوشمند خود قرار دهید.

چگونه باید زمان نمایشگر ردیاب را در مناطق جغرافیایی مختلف متناسب با زمان های مختلف تغییر داد؟

وقتی شما به نقاط مختلفی با زمان های متفاوت سفر می کنید ردیاب خواب و فعالیت iHealth شما هنگام انتقال اطلاعات به دستگاه به صورت خودکار زمان ردیاب شما را تغییر می دهد.

ردیاب کالری چگونه کار می کند؟

ردیاب خواب و فعالیت iHealth، کالری مصرف شده در فعالیت های روزانه و میزان متابولیسم پایه بدن (BMR) شما که برابر با مقدار کالری مصرفی در حالت خواب است، را ثبت می کند. این محاسبات بر اساس سن، جنسیت، قد و وزن می باشد. ردیاب، مجموع کل کالری را که از نیمه شب مصرف کرده اید در هر روز به شما نشان خواهد داد.

آیا ردیاب خواب و فعالیت iHealth برای تمامی فعالیت های فیزیکی مناسب است؟

این ردیاب زمانی که مچ دست شامل قسمتی از حرکات فعالیت شما بوده و پای شما با زمین در تماس باشد مثل راه رفتن و دویدن بسیار مناسب است. این دستگاه برای ورزش های قدرتی مثل وزنه برداری و یوگا کم تر مناسب خواهد بود. در واقع، با وجود ثبت اطلاعات شما طی انجام این فعالیت ها، این نوع از حرکات به خوبی راه رفتن و دویدن با دقت ثبت نمی شوند.

آیا من می توانم فعالیت هایی غیر از دویدن و راه رفتن را هم ثبت نمایم؟

شما می توانید فعالیت های تمرینی موجود در بخش “My Diary” نرم افزار را به صورت دستی وارد کنید. این موضوع منجر به برآوردهای دقیق تر میزان کالری مصرفی نسبت به کل کالری های روزانه تان خواهد بود.

آیا اطلاعات کالری های مصرفی در صورت وارد کردن اطلاعات بطور دستی 2 بار محاسبه خواهد شد؟

تصور کنید که شما ردیاب را به مدت 30 دقیقه در بازی بسکتبال به دست داشته اید و به صورت دستی فعالیت را وارد برنامه کرده اید. آنگاه فقط میزان کالری مصرفی شما در طول مدت بازی که به صورت دستی وارد کرده اید محاسبه خواهد شد.

زنگ سکون چگونه راه اندازی می شود و کار می کند؟

شما می توانید در برنامه iHealth MyVitals زنگ سکون را راه اندازی کنید. ردیاب با لرزشی ملایم در حدود 4 ثانیه به شما یادآوری می کند که باید بیشتر فعالیت کنید.

گزینه سطح فعالیت چگونه کار می کند؟

برای بالا نگه داشتن انگیزه پس از به انجام رساندن هر فعالیت، این دستگاه به شما توسط نماد یک قورباغه که می تواند از جایگاه سوم به دوم و اول برود ،جایزه می دهد. این روش به صورت زیر کار می کند:

  • در 2500 قدم قورباغه به جایگاه سوم می پرد
  • در 5000 قدم قورباغه به جایگاه دوم می پرد

در 10000 قدم قورباغه به جایگاه اول می پرد و تاج می گذارد.

آیا من می توانم از ردیاب خواب و فعالیت iHeailth در ورزش های پرتحرکی مانند بسکتبال، فوتبال و ورزش های مشابه استفاده کنم؟

به دست داشتن ردیاب در هنگام انجام این فعالیت ها بی خطر بوده و ردیاب تعداد قدم های شما را در این حالت ثبت می کند. به هر حال ممکن است کالری محاسبه شده نتواند به صورت دقیق، شدت حرکات انجام شده را انعکاس دهد. برای دقیق ترین کالری مصرف شده ما پیشنهاد می کنیم که به صورت دستی تمام فعالیت های غیر دویدنی و راه رفتن را وارد کنید.

آیا ردیاب خواب و فعالیت iHealth می تواند تعداد قدم ها را هنگام رانندگی و یا نشستن تشخیص می دهد؟

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که تعداد قدم ها را در این شرایط شمارش نمی کند. با این حال چنانچه یک حرکت ثابت توسط حسگر تشخیص داده شود، ممکن است به عنوان قدم شناسایی شود. شرایط و همین طور ساعات سپری شده در جاده ممکن است روی ردیابی دستگاه اثرگذار باشند. به عنوان مثال هنگامی که شما در حال رانندگی در یک ترافیک پر دست انداز هستید ممکن است چند قدم به تعداد قدم های شما اضافه شود. اگر شما قصد رانندگی در مسافت های طولانی را دارید، بهتر است که ردیاب خود را در طول مسیر استفاده نکنید، به این طریق ردیاب دیگر در حین رانندگی بر تعداد قدم های شما نمی افزاید.

چگونه ردیاب خواب را روشن کنیم؟

برای روشن کردن ردیاب خواب، دکمه را فشار دهید و برای 2 ثانیه نگه دارید تا کلمه "SLEEP" روی صفحه ردیاب نمایان شود. زمانی که بیدار می شوید، دکمه را فشار دهید و برای 2 ثانیه نگه دارید تا ثبت خواب شما قطع شود و دستگاه به حالت ردیاب فعالیت بازگردد. برای انتقال و مشاهده اطلاعات برنامه را باز کنید.

ردیاب خواب چگونه کار می کند؟

وقتی شما ردیاب خواب و فعالیت iHealth را روی مچ دستتان بسته و در زمان خواب مد خواب را فعال کنید، ردیاب روند حرکات شما را در طول شب ردیابی می کند و اطلاعات مفیدی هم چون زمان به خواب رفتن،تعداد بیدار شدن در طول شب و اینکه در واقعیت چه قدر خواب عمیق داشته اید را ثبت، ردیابی و آنالیز می نماید.

آیا ردیاب خواب می تواند اطلاعات خواب را در صورت فراموش کردن روشن کردن حالت خواب ثبت کند؟

خیر، شما باید برای ثبت اطلاعات حالت خواب ردیاب را فعال سازید.

تعداد دفعات بیداری در طول خواب چه هستند؟

ردیاب خواب و فعالیت iHealth حرکات بدن شما را همچون تکان خوردن و چرخیدن در طول شب ثبت می کند و این اطلاعات را تبدیل به دفعات بیداری می نماید. دانستن دفعات کل بیداری به شما کمک می کند که کیفیت خوابتان را مشاهده و بررسی کنید.

زنگ بدون صدا چگونه کار می کند؟

زنگ بی صدا می تواند در برنامه راه اندازی شود. این زنگ شما را به آرامی بدون بیدار کردن شخص کنار شما توسط لرزشی ملایم به مدت 40 ثانیه بیدار می کند.

آیا من می توانم میزان باتری باقی مانده را در ردیاب خواب و فعالیت iHealth کنترل کنم؟

میزان باتری باقی مانده دستگاه هم در صفحه نمایش دستگاه و هم در نرم افزار ظاهر می شود. وقتی که شارژ باتری به 20 درصد می رسد، دستگاه با اعمال لرزش هایی به شما یادآوری می کند که آن را مجددا شارژ نمایید.

باتری کاملا شارژ شده چه قدر کار می کند؟

ردیاب خواب و فعالیت iHealth توسط یک باتری قابل شارژ درونی شارژ می گردد. باتری عموما بین 5 تا 7 روز دوام می آورد. اگر اطلاعات خود را به صورت مکرر چک کنید و یا از چندین آلارم استفاده کنید باید باتری خود را بیشتر شارژ نمایید.

چگونه باتری را شارژ کنم و این کار چه قدر طول می کشد؟

یک سر کابل شارژر را به پورت USB پشت ردیاب و سر دیگر آن را به پورت USB کامپیوتر، وصل نمایید. حدودا دو ساعت طول خواهد کشید تا باتری به طور کامل شارژ شود. شما برای اجتناب از خالی شدن کامل باتری دستگاه، می توانید آن را در دفعات زیادتری شارژ نمایید.

در صورت کاملا خالی شدن باتری چه کاری باید انجام دهم؟

در صورتی که شما شارژ کردن باتری را فراموش کرده و یا برای مدت زمان طولانی از دستگاه استفاده نکرده باشید، باتری به صورت کامل تخلیه می شود. در چنین حالتی باتری را مجددا شارژ نمایید و قبل از استفاده برای هم گام سازی ردیاب با دستگاه نرم افزار را راه اندازی نمایید.

چگونه می توانم سیستم عامل ردیاب خواب و فعالیت iHealth را بروز رسانی کنم؟

ما دائما به دنبال روش های جدیدی برای بهتر کردن کیفیت سیستم عامل هستیم. هر چند وقت یک بار ما سیستم عامل را مجهزتر می نماییم. هنگامی که ورژن جدیدی از این سیستم عامل منتشر می شود پیغامی روی برنامه شما ظاهر می گردد. با دنبال کردن دستورات آن می توانید سیستم عامل خود را بروز کنید.

ریست کارخانه چگونه کار می کند؟

ردیاب خواب و فعالیت iHealth برای استفاده شخصی شما بوده و به حساب کاربری شما در برنامه iHealth MyVitals متصل می باشد. اگر بخواهید ردیاب خود را به یکی از دوستان و یا اعضای خانواده خود بدهید آن وقت شما احتیاج دارید تنظیمات ردیاب را به حالت اول خود برگردانید. برای انجام این کار به قسمت تنظیمات بروید. ریست کارخانه، تمامی اطلاعات شما که شامل اطلاعات انتقال داده نشده نیز می باشد را از روی ردیاب پاک می کند. لطفا با باز کردن نرم افزار قبل از بازگشت به تنظیمات کارخانه از همگام سازی ردیاب مطمئن شوید. اطلاعات گذشته شما در نرم افزار و ابر سلامت از بین نخواهد رفت.

چه زمان و از چه طریقی باید دستگاه خود را ریست کنیم؟

اگر مشکلی برای دستگاه شما و یا اتصال بلوتوث آن ایجاد شود، شما می توانید دستگاه خود را ریست کنید. ریست کردن ردیاب تنظیمات شما مثل زمان زنگ ها را تغییر نمی دهد. برای ریست کردن ردیاب دکمه را فشار دهید و به مدت 5 ثانیه نگه دارید تا کلمه ریست ظاهر شود سپس به مدت 3 ثانیه بیشتر به نگه داشتن ادامه دهید تا ساعت نمایانگر شود.

مد تمرین چیست؟

وقتی شما به طور مداوم به مدت 10 دقیقه راه رفته یا می دوید، ردیاب یک گزارش خلاصه از اطلاعات قدم ها، مسافت، کالری و زمان را تنها 5 دقیقه پس از اتمام تمرین فراهم می آورد.

ردیاب چه میزان اطلاعات می تواند ذخیره کند؟

ردیاب می تواند اطلاعات 14 روز را ذخیره نماید. اطلاعات مربوط به بیش از 14 روز به صورت خودکار حذف می گردد.

چگونه می توانم مدها را تغییر دهم؟

میتوانید مچ خود را بالا آورده و با یک ضربه روی نمایشگر، مدها را تغییر دهید.